• kontakt@industryday.pl
  • (+48) 601 977 823

KUP BILET

Strefa Edukacji

Strefa Edukacji

Strefa Edukacji, czyli kto? Sprawnie działająca spółka – dziecko kolaboracji Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z gigantami inwestycyjnymi z regionu (Miele, Delia Cosmetics oraz Ceramika Tubądzin).  

To, co w Strefie Edukacji najwyraźniejsze, to pięcioletnie doświadczenie w przekuwaniu praktyki biznesowej w sukcesy przemysłowe, praca z ludźmi zmieniającymi przemysł najnowszymi technologiami, skupienie na przyszłości i prowadzenie autorskiego Technikum Automatyki i Robotyki. 

Strefa Edukacji stawia na rozwijanie kompetencji u pracowników, przeprowadza audyty, doradza, pozyskuje finansowanie, szkoli ludzi przyszłości.  

Prezesi małych i średnich firm znajdują u nas sposoby i narzędzia na redukcję kosztów i zwiększenie zysków. Dyrektorzy i managerowie działów technicznych cenią w naszej współpracy wsparcie w audytach i zapewnianiu bezpieczeństwa – to dla nich ulga, że dzielimy z nimi tę odpowiedzialność, a do tego automatyzujemy procesy. Specjaliści z branży przemysłowej poszerzają z nami wiedzę i stają się ekspertami, a młodzież dzięki nam otrzymuje lepszy start na rynku pracy.

SE celuje w biznes, chce stworzyć w Łodzi dolinę krzemową polskiego przemysłu, stawiając na wzrost innowacji zmieniających przemysł, optymalizację procesów, nowoczesne podejście do biznesu i tworzenie zakładów produkcyjnych przyszłości.  

SE to innowator! Stawia na przemysł 4.0, transformację technologiczną, networking, trendy, najlepszą kadrę i złoty biznes. Aranżuje cykliczne #ŚrodyZDyrektywą. Formuje nowości i współpracuje z dyrektorami, managerami i specjalistami.  

SE to modernizator! Zmienia polski przemysł na dobre. Rozwija kompetencje u pracowników. Usprawnia podejście do szkoleń i kursów. 

SE to rewolucjonista! Wyznacza trendy, edukuje kadrę, kształci, zmienia, certyfikuje. Wprowadza #PakietPrzedsiębiorcy dla małych i średnich firm, a także cyklicznie organizuje #IndustryDay

Add a Comment

Your email address will not be published.