• kontakt@industryday.pl
  • (+48) 601 977 823

KUP BILET

#IndustryDay

Organizatorzy

Strefa Edukacji Sp. z o. o.

Strefa Edukacji, czyli kto? Sprawnie działająca spółka – dziecko współpracy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z gigantami inwestycyjnymi z regionu (Miele, Delia Cosmetics oraz Ceramika Tubądzin).  

To, co w Strefie Edukacji najwyraźniejsze, to pięcioletnie doświadczenie w przekuwaniu praktyki biznesowej w sukcesy przemysłowe, praca z ludźmi zmieniającymi przemysł najnowszymi technologiami, skupienie na przyszłości i prowadzenie autorskiego Technikum Automatyki i Robotyki. 

Strefa Edukacji stawia na rozwijanie kompetencji u pracowników, przeprowadza audyty, doradza, pozyskuje finansowanie, szkoli ludzi przyszłości.  

Prezesi małych i średnich firm znajdują u nas sposoby i narzędzia na redukcję kosztów i zwiększenie zysków. Dyrektorzy i managerowie działów technicznych cenią w naszej współpracy wsparcie w audytach i zapewnianiu bezpieczeństwa – to dla nich ulga, że dzielimy z nimi tę odpowiedzialność, a do tego automatyzujemy procesy. Specjaliści z branży przemysłowej poszerzają z nami wiedzę i stają się ekspertami, a młodzież dzięki nam otrzymuje lepszy start na rynku pracy.

SE celuje w biznes, chce stworzyć w Łodzi dolinę krzemową polskiego przemysłu, stawiając na wzrost innowacji zmieniających przemysł, optymalizację procesów, nowoczesne podejście do biznesu i tworzenie zakładów produkcyjnych przyszłości.  

SE to innowator! Stawia na przemysł 4.0, transformację technologiczną, networking, trendy, najlepszą kadrę i złoty biznes. Aranżuje cykliczne #ŚrodyZDyrektywą. Formuje nowości i współpracuje z dyrektorami, managerami i specjalistami.  

SE to modernizator! Zmienia polski przemysł na dobre. Rozwija kompetencje u pracowników. Usprawnia podejście do szkoleń i kursów. 

SE to rewolucjonista! Wyznacza trendy, edukuje kadrę, kształci, zmienia, certyfikuje. Wprowadza #PakietPrzedsiębiorcy dla małych i średnich firm, a także cyklicznie organizuje #IndustryDay

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. od 1997 roku stanowi przestrzeń do rozwoju biznesu, inwestowania, tworzenia sieci powiązań i otwartego kanału innowacji. W portfolio ŁSSE znajduje się ponad 400 inwestorów, 150 startupów z obszaru przemysłu 4.0, partnerzy biznesowi i współpracujące instytucje okołobiznesowe. Zamiłowanie do technologii, wspierania biznesu i przedsiębiorczości, łączy z tradycją i historią industrialnej Łodzi. Z sukcesem prowadzi kompleksowe usługi wsparcia biznesu, m.in.:

  • programy akceleracyjne zapewniające dostęp do technologii
  • finansowanie rozwoju zasobów MŚP
  • wsparcie dla firm dotkniętych Brexit
  • programy rozwoju eksportu
  • specjalistyczna edukacja techniczna na potrzeby biznesu (automatyka i robotyka)
  • szeroki networking biznesowy
  • pozyskiwanie zagranicznych talentów w obszarze technologii i innowacji
  • pomoc administracyjna w zakresie rozwoju firmy

Nieustająco od wielu lat, ŁSSE znajduje się w prestiżowym gronie 10 najlepszych specjalnych stref ekonomicznych na świecie według rankingu fDi Global Free Zones of the Year, publikowanym przez Grupę Financial Times.

Siedziba spółki, w której odbędzie się konferencja, zlokalizowana jest w centrum miasta, w granicach historycznego Księżego Młyna, w pofabrycznej XIX wiecznej Fabryce Grohmana, w której oferowane są również przestrzenie biurowe i konferencyjne na wynajem.