• kontakt@industryday.pl
  • (+48) 601 977 823

KUP BILET

Artur Witek

Fundacja Sieć Pedagogiki Cyrku

Inżynier z pasją do odkrywania nowych technologii, Artur Witek to Koordynator wdrożeń i projektów automatyki z doświadczeniem w branży od 2010 roku. Lata pracy i doświadczeń pozwoliły mu na poszerzanie wiedzy i umiejętności, skutkujące obecnością na stanowisku Koordynatora wdrożeń i projektów automatyki w firmie Integrotech sp. z o.o. od 2016 roku, a także prezesa Fundacji Sieć Pedagogiki Cyrku od 2019 roku.

Jednak Artur, to nie tylko doświadczony inżynier i koordynator. Jest pasjonatem nauki i odkrywania nowych technologii, które mogą wspomagać codzienne życie. Wielu z jego personalnych odkryć w dziedzinie technologii jest ściśle związane z automatyzacją pracy, a ostatnimi czasy zaczyna wykorzystywać generatywne modele AI do wspierania swoich automatyzacji.

W swoim wolnym czasie, Artur rozwija swoją pasję do programowania, tworząc aplikacje w języku Flutter. Zajmuje się także implementowaniem prostych serwerów wspierających infrastrukturę jego aplikacji. Te działania, choć nie są bezpośrednio związane z jego codzienną pracą, są dla niego nie tylko hobby, ale i sposobem na ciągłe poszerzanie swoich horyzontów oraz odkrywanie nowych, dostępnych technologii.