• kontakt@industryday.pl
  • (+48) 601 977 823

KUP BILET

Anna Jankowska

ŁSSE S.A.

Anna Jankowska, na co dzień motywuje przedsiębiorców do rozwoju i sięgania po środki unijne, realizuje projekty o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim skierowane szczególnie do sektora mśp.

Ale pewnie nie wszyscy wiedzą, że jej największą pasją jest dietetyka. Od 20 lat doradza jak skutecznie zmienić nawyki żywieniowe, edukuje dzieci i dorosłych w formie praktycznych warsztatów. Propagatorka uważnego jedzenia oraz poszukiwania nieprzetworzonych, wartościowych produktów żywnościowych.

Największym wyzwaniem i potrzebą jaką obserwuje jest konieczność wdrażania zmian w żywieniu w chorobach cywilizacyjnych, szczególnie u dzieci. Autorka programu Food Mission, działa oddolnie,  na zaproszenie szkół, przedszkoli, fundacji i osób indywidualnych. Uświadamia czym jest zrównoważona, odżywcza dieta.

.  Indystry day to wyjątkowa przestrzeń do łączenia tematów biznesowych z najbliższymi człowiekowi, czyli żywieniem.

Dlaczego chcemy mówić o problemie niedożywienia? Produkujemy obecnie na świecie o 50% więcej żywności na osobę niż w 1962 r. A pomimo to, 1,5 miliarda ludzi na świecie ma niedobory związane ze stosowaniem nieodpowiedniej diety. Masowe spożycie przetworzonego jedzenia, pustych kalorii, powoduje niedobory, których skutki szczególnie odczuwają kobiety, dzieci i nastolatki.